CHCEM ŠTUDOVAŤ
SOM ŠTUDENT
O ŠKOLE
ANIMOFEST

Londýn 23.6.2009

BONUS RIADITEĽKY ŠKOLY
Kritériá výberu:

  1. prospech
  2. jednotka z anglického jazyka
  3. správanie
  4. žiadne neospravedlnené hodiny

V školskom roku 2008/2009 splnili podmienky pre výlet traja študenti štvrtého ročníka: Veronika Moravčíková ¤ Ľudovít Horný ¤ Martin Jurčík

Strava: Raňajky
Doprava: Letecká z Bratislavy
Program:
1. deň: Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, transfer do hotela, začiatok prehliadky Londýna, časti City – St. Paul’s Cathedral, Tower Bridge, fakultatívne prehliadka expozície anglických korunovačných klenotov a historickej zbrojnice v Tower of London a ďalšie, ubytovanie.
2. deň: Raňajky, dokončenie prehliadky – Buckingham Palace, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Trafalgar Square, Piccadilly Circus a ďalšie, návrat na ubytovanie.
3. deň: Raňajky, výlet nadzemným vláčikom do Greenwichu (prehliadka Kráľovského observatória a nultý poludník), v popoludňajších hodinách prehliadka Britského múzea, návrat na ubytovanie.
4. deň: Po raňajkách voľno na nákupy na známej Oxford Street alebo na návštevu múzea voskových figurín Maddame Tussand’s, v popoludňajších hodinách odchod na letisko a odlet na Slovensko, prílet v neskorých večerných hodinách.