CHCEM ŠTUDOVAŤ
SOM ŠTUDENT
O ŠKOLE
ANIMOFEST
20 október 2016

ZOO – Zelená škola

Naša Zelená škola SSUŠAT si adoptovala v ZOO Bratislava Vlka európskeho, Mačku divú a Poníka shettlandského Finančným príspevkom chceme dopomôcť k vytvoreniu adekvátnych podmienok , ktoré by mali chovaným zvieratám pripomínať ich prirodzené prostredie, keďže najdôležitejšou úlohou zoologických záhrad je záchrana ohrozených druhov zvierat, z kt. väčšina už vymizla z prírody kvôli ľudskej rozpínavosti. Vyššie uvedené zvieratá bude naša škola sponzorovať po dobu troch rokov, aby pokryla výdavky na zabezpečenie ich krmiva, liečiv, potrebného materiálu a energie. Pri jednotlivých zvieratkách bude počas obdobia sponzoringu ceduľka s názvom a logom našej škole, ktorá bude informovať návštevníkov o tom, že zvieratká máme v adopcii práve my.